Jdi na obsah Jdi na menu
 


Louisiana Catahoula - Hunter DG’s Majorie

maja-matheshof2.jpgmaja-matheshof3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hunter DGs Majorie – Maja je louisianský leopardí pes, barvy patchwork (MaM - Laboklin, HD B/A, ED 0/0, BAER bilateral hearing, full dentition, scissor bite). Narodila se 21.8.2014 ve Vilniusu v Litvě.

maja-pedigree1a.jpg

 

Přišla po odchodu Seven na konci roku 2014 jako dobře socializované štěně. Buzz ji proto přijal snadno a stal se jejím ochráncem i přísným vychovatelem, což mi dost usnadňuje práci. Maja ho ale svým asertivním způsobem donutila si s ní hrát tak, jak jsem ho nikdy předtím neviděla.

Maja je hodně aktivní fenka a k odpočinku je ji třeba donutit. Oproti oběma mým  australákům, je velmi nekonfliktní a tuto taktiku uplatňuje vůči všem cizím psům. To si teď opravdu užívám. I když se jeví jako dosti rezervovaná k novým lidem, psům i situacím, v podstatě to vyplývá z  její snahy se předem vyhnout nepříjemnostem. Nicméně si moc ráda hraje a snadno překonává počáteční rozpaky. Moc nám také pomohlo, že často cestujeme hromadnou dopravou a hodně času trávíme ve městě. Proto se musela rychle naučit se v takových situacích dobře ovládat. V tom jí ostatně pomohl také Buzz, který jí byl od začátku dobrým příkladem.